Konvertitur ottiku 16 Portijiet

Konvertitur ottiku 16 Portijiet

L-STE-51P huwa reċipjent ta '10 / 100mbps li jdaħħal konvertitur tal-midja li joffri 16-il slots biex jiddaħħal karti tal-konvertituri tal-midja. Id-distanza ta 'trasmissjoni tagħha tvarja minn fibra Multimode 500m għal fibra Modalità Unika ta' 120Km.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STE-51P Mhux Ġestjonat Rack Mount Media Converter Deskrizzjoni:

STE-51P huwa konvertitur tal-midja li jista 'jinqala' bix-xbieki li joffri 16 slott Fast Ethernet converters tal-midja f'impedun ta '2.5U. Huwa għandu plagg u play 10 / 100BASE-TX-to-FX media card konvertitur u l-Provvista tal-Enerġija żejda. Jestendi n-netwerk minn fibra MM 500M għal fibra SM 120Km.


Karatteristiċi:

> Appoġġ sa 16 (10/100 Base-Tx sa 100 Bażi-Fx) Slots

> Kompletament Jikkonforma ma 'IEEE802.3, IEEE802.3u, standard IEEE802.3x

> Jestendi n-netwerk minn fibra MM 500M sa fibra SM 120Km.

> Negozjar awtomatiku ta 'rata ta' 10/100Mbps u Auto-MDI / MDIX għal port Tx

> Ipprovdi l-konfigurazzjoni tas-swiċċ tal-mod ta 'trasferiment half / full duplex għall-port Fx

> Provvista ta 'enerġija interna Doppja, 2.5U rack impunjazzjoni

> Dikjarazzjoni tal-Indikazzjoni tal-Istat


Speċifikazzjonijiet:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, standards IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fibra tal-Port

Tip ta 'Fibra

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Send-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Cable tan-Netwerk

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 jew 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs tal-kategorija 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm u 10μm fuq fibra tal-modalità waħda

u 50,62.5 u 100μm fuq fibra b'ħafna modi

Dimensjonijiet (WxDxH)

2.5 U Mount tar-Rack

Vultaġġ ta 'l-input

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V u DC-48V mhix obbligatorja (Qawwa interna)

Temperatura operattiva

-20 ℃ sa 70 ℃

Aħżen Temperatura

-40 ℃ sa 75 ℃

Umdità

5% ~ 95% ebda koagulazzjoni



Hot Tags: konvertitur ottiku 16-portijiet, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-irħis, bl-ingrossa, prezzijiet tal-prezzijiet, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta