Gigabit tal-konvertitur ottiku

Gigabit tal-konvertitur ottiku

Folja ta 'l-Istruzzjoni STE-8401M STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Deskrizzjoni: L-STE-8401M huwa konvertitur tal-midja ethernet 10/100/1000mbps li joffri 1 Port 100 / 1000Base-FX u 1 Port 10/100 / 1000Mbps Ethernet. Huwa konvertitur tal-midja li jikkonverti 100 / 1000mbps Fiber għal 10/100 / 1000mbps ethernet. Huwa ...

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

L-Iskeda ta 'Dejta STE-8401M



15.png



STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Deskrizzjoni:

L-STE-8401M huwa konvertitur tal-midja ethernet 10/100 / 1000mbps li joffri 1 Port 100 / 1000Base-FX u Ethernet 1 Port 10/100 / 1000Mbps. Huwa konvertitur tal-midja li jikkonverti 100 / 1000mbps Fiber għal 10/100 / 1000mbps ethernet.

Huwa jappoġġa Doppju Fiber jew Single Fiber, Multimode jew Modalità Unika. Id-distanza tat-trażmissjoni tagħha tista 'tkun minn fibra Multimode 500M għal Modalità Unika 120Km.

L-STE-8401M jappoġġja ST jew SC, jew konnetturi FC. Permezz ta 'talba tad-dwana, l-STE-8401M jista' jkun iddisinjat biex jiġi ma 'swiċċ DIP żgħir, li jġiegħel il-konvertitur tal-midja jimxi fuq Ethernet pur 10mbps, Ethernet 100mbps jew Ethernet 1000mbps.

B'disinn kompatt, il-piż tal-konvertitur tal-midja STE-8401M huwa ħafif ħafna, li jgħin ħafna biex inaqqas il-ħlas tat-tbaħħir. Huwa terminal tal-fibra ta 'prestazzjoni għolja u kosteffiċjenti.


karatteristiċi:

> Ipprovdi port tal-fibra gigabit wieħed u port ethernet gigabit wieħed

> Kompletament Jikkonforma ma 'IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX standard

> Detezzjoni awtomatika tal-mod ta 'trasferiment duplex half / full duplex għall-port Tx

> Negozjar awtomatiku ta 'rata ta' 10/100/1000Mbpa u Auto-MDI / MDIX għal port Tx

> Ipprovdi l-konfigurazzjoni tas-swiċċ tal-mod ta 'trasferiment half / full duplex għall-port Fx

> Ttawwal id-distanza tat-trażmissjoni tan-netwerk minn 20km sa 120Km bil-fibra WDM

> Dawl ta 'indikazzjoni: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> L-indikaturi LED faċli biex tarahom jipprovdu stat biex jimmonitorjaw faċilment l-attività tan-netwerk

> Provvista ta 'enerġija interna jew esterna

L-Iskeda ta 'Dejta STE-8401M




Speċifikazzjoni:


Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fibra tal-Port

Tip ta 'Fibra

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Send-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Cable tan-Netwerk

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 jew 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs tal-kategorija 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategorija 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140μm (massimu 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimensjonijiet (WxDxH)

95x71x26mm (Enerġija esterna)

160x130x30mm (Qawwa interna)

Vultaġġ ta 'l-input

DC5V1A (Dħul ta 'enerġija esterna

AC100V-AC240V / 50-60HZ

:

AC100V-AC240V u DC-48V mhix obbligatorja (Qawwa interna)

Temperatura operattiva

0 ℃ ~ 50 ℃

Aħżen Temperatura


-30 ℃ ~ 60 ℃


Umdità

5% ~ 95% ebda koagulazzjoni



Hot Tags: gigabit tal-konvertitur ottiku, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-ingrossa, bl-ingrossa, prezzijiet tal-prezzijiet, bi prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta