100mbps Media Converter

100mbps Media Converter

L-STE-SFMC huwa konvertitur tal-midja ethernet 10 / 100mbps li joffri 1 port ta 'fibra Unika, u port ethernet ta' 1 10 / 100mbps. Huwa fiber Uniku għal konvertitur tal-midja tal-fibra ethernet

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STE-SFMC 10 / 100mbps Media Converter Deskrizzjoni:

L-STE-SFMC huwa konvertitur tal-midja ethernet 10 / 100mbps li joffri 1 Port 10 / 100Base-FX Single Fiber, u 1 port 10 / 100Mbps Ethernet. Huwa konvertitur tal-midja li jikkonverti 10 / 100mbps Fiber wieħed għal ethernet. Id-distanza tat-trażmissjoni tagħha tista 'tkun minn 20Km bi-direzzjonali għal 120Km.

L-STE-SFMC jappoġġja ST jew SC, jew konnetturi FC. Permezz ta 'talba tad-dwana, l-STE-SFMC jista' jkun iddisinjat biex jiġi ma 'swiċċ DIP żgħir, li jġiegħel il-konvertitur tal-midja jimxi fuq ethernet pur ta' 10mbps jew ethernet ta '100mbps.

B'disinn kompatt, il-piż tal-konvertitur tal-midja STE-SFMC huwa ħafif ħafna, li jgħin ħafna biex inaqqas il-piż tat-tbaħħir minħabba l-piż żgħir. Huwa terminal tal-fibra ta 'prestazzjoni għolja u kosteffiċjenti


>>> Karatteristiċi:

> Ipprovdi 1Port Fiber Uniku u port Ethernet 1 Port 10 / 100mbps

> Kompletament Jikkonforma ma 'standards IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

> DIP swiċċ customizable biex tolqot il-10mbps pur jew l-ethernet 100mbps

> Negozjar awtomatiku ta 'rata ta' 10/100Mbps u Auto-MDI / MDIX għal port Tx

> Ipprovdi l-konfigurazzjoni tas-swiċċ tal-mod ta 'trasferiment half / full duplex għall-port Fx

> Ttawwal id-distanza tat-trasmissjoni tan-netwerk minn 20Km Bidireczjonali għal Bidikultattiv 120Km

> Dikjarazzjoni tal-Indikazzjoni tal-Istat

> Disinn kompatt, Piż żgħir, Ipplaggja u Play

> Provvista ta 'enerġija interna jew esterna


Speċifikazzjonijiet:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fibra tal-Port

Tip ta 'Fibra

SC / ST / FC

Wavelength

780/850/1310 / 1550nm

Send-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Cable tan-Netwerk

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 jew 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs tal-kategorija 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100Base-Fx: WDM TX: 1550nm, WDM RX: 1310nm

Dimensjonijiet (WxDxH)

95x71x26mm (Enerġija esterna)

160x130x30mm (Qawwa interna)

Vultaġġ ta 'l-input

DC5V1A (Dħul ta 'enerġija esterna:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V u DC-48V mhix obbligatorja (Qawwa interna)

Temperatura operattiva

-20 ℃ sa 70 ℃

Aħżen Temperatura

-40 ℃ sa 75 ℃

Umdità

5% ~ 95% ebda koagulazzjoni

Hot Tags: 100mbps midja konvertitur, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, cheap, bulk, pricelist, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta