5 Portijiet Optic Fiber Switch

5 Portijiet Optic Fiber Switch

Il-STE-205-X3X1 huwa swiċċ tal-fibra ottika li joffri 5 10 / 100Base-Fx Optic Fiber ports.It isostni SC, ST, konnetturi FC.It-distanza ta 'trażmissjoni tagħha tista' tkun minn 2Km sa 120km.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STE-205-X3X1 5 Port 10 / 100Base-Fx swiċċ tal-fibra ottika Deskrizzjoni:

L-STE-205-X3X1 huwa swiċċ ethernet veloċi 10 / 100Base-FX mhux ġestit li joffri 5 10 / 100mbps ta 'portijiet tal-fibra ottika. Il-STE-205-X3X1 jadotta 1X9 moduli tal-fibra li jappoġġja Multimode jew Single mode b'żewġ fibri, bi-direzzjonali ta 'fibra waħda. Id-distanza tat-trażmissjoni tista 'tkun minn fibra 2Km MM sa fibra ta' 120Km SM. Ibbażat fuq talba tad-dwana, il-5 swiċċ tal-fibra tal-port jista 'jkun b'konnetturi SC jew ST. Permezz ta 'talba, is-swiċċ tal-fibra tal-port 8 jista' jiġi pre-konfigurat biex jippermetti VLan fiss ibbażat fuq il-Port.

Karatteristiċi:

> 5-Port 10 / 100Mbps 1X9 modulu tal-fibra, konnetturi SC jew ST mhux obbligatorji

> Jikkonforma ma 'standards IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Aħżen u tibgħat modalità bil-mod

> Appoġġ IEE802.3X full duplex, half-duplex kontroll tal-fluss tal-kontropressjoni.

> Tappoġġja l-awto-tagħlim tal-MAC, l-indirizz MAC ta '2K

> Indikaturi LED dinamiċi

> Jappoġġja l-fabbrika VLAN ibbażata fuq il-port pre-konfigurata

> Disinn Mountable ta '19-il pulzier ta' Rack, operazzjoni Plug and play.


Speċifikazzjonijiet:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topoloġija

Stilla

Numru ta 'Portijiet

5 Port 100Base-Fx

Uplink Ports

Xejn

L-indirizz MAC

2K

Rata ta 'Trażmissjoni

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Modalità ta 'qlib

Aħżen u Quddiem

Modalità tal-kontroll tal-fluss

Kontroll tal-fluss full-duplex IEEE 802.3x u l-kontroll tal-fluss tal-pressjoni ta 'wara

Indikatur LED

L-istatus ta 'Link tal-LED, attività, Doppju sħiħ / nofs, veloċità, u qawwa fuq il-funzjoni dijanjostika

Cable tan-Netwerk

> 10Base-T: Kategorija UTP 3, 4.5 kejbil sa 100m

> 100Base-TX: Kejbil tal-kategorija 5 ta 'l-UTP sa 100m

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm u 10μm fuq fibra ta 'modalità singola u 50, 62.5 u

100μm fuq fibra b'ħafna modi

Provvista ta 'l-enerġija

Qawwa Interna

Umdità tat-temperatura

Temperatura

Umdità

Operazzjoni

-20 ℃ sa 70 ℃

10% sa 90%

Ħażna

-40 ℃ sa 75 ℃

5% sa 95% RH


Hot Tags: 5 swiċċ tal-fibra ottika tal-portijiet, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-ingrossa, bl-ingrossa, prezzelist, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta