Saff 2 Optic Switch 24 Portijiet

Saff 2 Optic Switch 24 Portijiet

Il-STE-228-X3XM huwa grad ta 'grad tat-telekomunikazzjonijiet 2/3 swiċċ tal-fibra ottika ġestita li toffri portijiet tal-fibra 24 10 / 100Base-Fx, portijiet ethernet ta' 2 gigabit u portijiet SFP ta '2 gigabit u combos uplinks.It jappoġġja saffi multipli ta' 2/3 karatteristiċi , bħal SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, sejbien ta 'Loop, Mirroing tal-Port, eċċ.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

Deskrizzjoni:

Il-STE-228-X3X1 huwa grad ta 'Telecom 24 port 10 / 100Base-Tx + 4 Gigabit port combo saff 2 swiċċ ottiku li jiġi ma' koppja ta 'saff 3 karatteristiċi. L-STE-228-X3X1 huwa ddiżinjat b'mod speċjali għal applikazzjonijiet ta 'l-ottiki ta' grad ta 'Telecom.

L-STE-228-X3X1 huwa l-aktar avvanzata b'ħafna saffi, prestazzjoni għolja 24 x 10/100 Mbps portijiet plus 4 port

Gigabit jbiddel swiċċ tal-fibra ottika. B'rata ta 'linja aggregata ta' 9.5 Mpps, l-STE-228-X3X1 joffri li jibdel it-traffiku L2 u L3. L-iffiltrar, il-pulizija, it-tikkettar ta 'prijorità jistgħu jitwettqu f'ħin reali mingħajr ebda impatt fuq il-prestazzjoni tat-twassil.

Appoġġ għall-aħħar applikazzjonijiet ta 'Metro Ethernet L2 VPN, l-STE-208-X3X1 joffri stacking doppju 802.1Q VLAN, magħruf ukoll bħala Q-in-Q. Dan jippermetti lin-netwerks tal-fornituri ta 'l-intrapriżi u s-servizzi li jkissru l-limitazzjoni tal-4K VLAN tag. Barra minn hekk, STE-228-X3X1 jipprovdi wkoll ittikkettjar ta 'pakkett MPLS Tunnel / VC għal IETF L2 VPN ibbażat fuq l-istandards permezz ta' MPLS.With 8 kjuwijiet ta 'Klassi ta' Servizz (CoS) permezz ta 'distribuzzjoni SP, RR, WFQ u WRR, STE-228-X3X1 jippermetti firxa sħiħa ta 'applikazzjonijiet tas-servizz bħal VoIP ta' latency baxxa u vidjow f'ħin reali, kif ukoll dejta kritika tal-missjoni.

Ottimizzata għar-rekwiżiti tal-iswiċċjar tan-netwerk l-aktar impenjattivi, l-STE-228-X3X1 jintegra l-awto-

tabelli ta 'tagħlim / tixjieħ ta' MAC u IP LPM. Karatteristiċi ta 'Ethernet Avvanzati bħall-firxa multipla u mgħaġġla

siġra (802.1s u 802.1w), il-kontroll tal-fluss (802.3x), il-prijoritizzazzjoni (802.1p) u l-qafas jumbo 9K huma kompletament integrati. It-traffiku kollu L2 / L3 jinbidel bir-rata tal-linja. Għall-ibbilanċjar tat-tagħbija kif ukoll skopijiet ta 'tkeċċija, l-ECMP u WCMP huma inkorporati. Jistgħu jiġu assenjati sa 32 grupp tat-tronk (8 links għal kull grupp) għall-aggregazzjoni tal-kollegament (802.3ad).

Jipprovdu filtrazzjoni u klassifikazzjoni ta 'pakkett b'rata ta' linja, il-proċessur Fast Filter Processor (FFP) joffri l-ipproċessar tan-netwerk ContentAware għal kull port. Huwa jappoġġa TOS / DiffServ, jillimita r-rata, jipproċessahom, ifassal, jitkejjel, jiskeda, jimmarka l-prijoritajiet u jmur lura għal flussi żgħar ta '64 kbps, u jagħmilha ideali għall-użu tal-bandwidth impenjat u applikazzjonijiet firewall.

Iddisinjat biex jiżdied l-applikazzjonijiet tal-multikast, l-STE-228-X3X1 jaqleb id-daqsijiet kollha tal-pakkett L2 / L3 b'rata ta 'linja. Il-pakketti IPMC huma hardware replikat sa 8 u 32 VLAN madwar il-portijiet Fast u Gigabit Ethernet, rispettivament. It-traffiku multikast jista 'jkun immaniġġjat ukoll minn tliet modi ta' filtrazzjoni tal-port biex jikkontrolla l-imġieba tad-distribuzzjoni.


>>> Interface ta 'Hardware:

> Portijiet Gigabit: 2 10/100 / 1000Base-TX portijiet RJ45 jew 2 SFP fakultattiv 1000Base-X portijiet LC.

> 24 Port 100Base-FX SC / PC


>>> Interface Ottiku:

> 1000Base-X

Fibra doppja MM (50 / 125μm), wavelength waħda 850nm, dual LC, distanza operattiva 550m.

Fibra Dual MM (62.5 / 125μm), wavelength waħda 850nm, dual LC, distanza operattiva 275m.

Fibra Doppju SM, wavelength waħda 1310nm jew 1550nm, dual LC, distanza operattiva 15 / 40km.

> 100Base-FX

Fibra singola SM, wavelength doppja 1550nm / 1310nm, SC / PC, distanza operattiva 20 / 40km.

Fibra Doppju SM, wavelength waħda 1310nm jew 1550nm, SC doppja, distanza operattiva 20/40/60 / 80km

Fibra Dual MM, wavelength singola 1310nm, SC doppja, distanza operattiva 2km.


>>> Prestazzjoni

> Prestazzjoni 8.8G backplane.

> 16384 daħliet ta 'l-indirizz mac.

>>> Saff 2 ethernet swiċċjar:

> Swiċċjar bir-rata tal-linja għad-daqsijiet u l-kundizzjonijiet kollha tal-pakketti.

> Gruppi ta 'Netwerks ta' Żona Lokali Virtwali 4K (VLAN).

> Entrati statiċi L2 (immuni mit-tixjiħ)

> Pakketti Jumbo sa 9 KB (9216 bytes) fuq kull port.

> Pakketti Ethernet / IEEE 802.3 (64 bytes għal 1522 bytes)

>>> Multicast:

> Swiċċjar bir-rata tal-linja għad-daqsijiet u l-kundizzjonijiet kollha tal-pakketti.

> Kontroll fakultattiv tal-port tas-sors.

> IGMP snooping għal 128 grupp multikast.

> IGMP snooping għal kull VLAN

> MVR fuq il-port ta 'l-utent, il-port ta' l-utent 802.1Q u l-port utent ta 'QinQ

> Appoġġ multipliku "multikast VLAN"

>>> Appoġġ ta 'VLAN:

> 4094 ttikkettati (802.1Q) VLANs

> Filtrazzjoni ta 'dħul għas-sigurtà VLAN 802.1Q

> VLAN ibbażata fuq protokoll bi prijorità

> Tagħlim VLAN Indipendenti (IVL)

> QinQ frame (1526 bytes)

> Qafas 802.1Q (1522 bytes)

> 255 L-appoġġ tal-VLAN għal kull chassis

> VLAN fuq il-port tat-trunk

> 802.1Q trunk fuq il-portijiet ta 'aċċess u l-portijiet tat-trunk.


>>> Klassi ta 'Servizz (COS):

> Standard IEEE 802.1p

> 8 Il-kju ta 'CoS għal kull port tal-egress.

> Rata ta 'Eżerċizzju Formazzjoni għal kull Kju

> Prijorità stretta, robin tond, Robin Round Peżat, Piż tal-Kustodja Ġust, u kju kombinazzjoni

skedar ta 'pakketti

> 8 livelli ta 'prijorità ta' pakkett

> Informazzjoni ta 'prijorità 802.1Q

> Mekkaniżmi ta 'remapping ta' prijorità, mekkaniżmi ta 'kull fluss, IPV4 TOS, IPV6 u DSCP.

> Prijorità għall-immappjar fil-kju tal-CoS

> 2 livelli ta 'preċedenza tal-waqa' b'livell addizzjonali ta 'CoS fi ħdan kull kju.

>>> Tixrid tal-Protokoll tas-Siġar (IEEE 802.1D)

> Il-Protokoll tas-Siġar li jtawwal IEEE 802.1D.

> IEEE 802.1 s-siġar tal-firxa mifruxa.

> IEEE 802.1w Protokoll dwar is-Siġilli Rapid Spanning.

> Per-port Appoġġ għas-Siġar Rapidu mgħaġġel u għal kull VLAN Saff ta 'Tluq 2.

>>> Sigurtà:

> Restrizzjonijiet tal-għadd tal-indirizz MAC għal kull port tal-utent b'notifika

> Saff 2 - Klassifikazzjoni ta 'pakketti Layer3 u filtrazzjoni bir-rata tal-linja

> PVLAN bejn il-portijiet ta 'aċċess u l-portijiet tat-trunk.

> IEEE 802.1X

>>> Ġestjoni

> Appoġġ CLI: aċċess għall-console u telnet (SSH)

> Appoġġ SNMP MIB II

> Appoġġ għall-avveniment tan-nassa SNMP

> Appoġġ SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

> Appoġġ tal-ġestjoni tal-Web

> Appoġġ Remys Syslog

> Sostenn awto-dijanjostiku


>>> Interfejs tal-Provvista ta 'l-Enerġija:

> AC90 ~ 264V / 1.2A mass, 50 / 60Hz, jew DC18 ~ 36V / 2A, jew DC36 ~ 72V / 1.5A.

> Konsum tal-Enerġija: ~ 50W

>>> Interfejks Fiżiċi:

Dimensjonijiet: wisa 'ta' 19-il pulzier fuq l-ixkafef, għoli ta '1.0U.

Piż: 5 Kg

Temperatura tat-tħaddim: 0 ℃ ~ 50 ℃

Temperatura tal-ħażna: -25 ℃ ~ 55 ℃

Umdità: 5% ~ 95% HR Mhux kondensazzjoni

 

>>> Termini u Kundizzjonijiet OEM:

Qty Minima Ordni: 20 pcs

Ħin ta 'konsenja: 29 jum mill-wasla tal-ħlas

Termini ta 'Ħlas: 30-50% Depożitu T / T bil-quddiem, il-bilanċ għandu jitħallas qabel il-ġarr

Garanzija: Żewğ snin, sostituzzjonijiet li ghandhom jintbaghtu flimkien mal-konsenja ta 'ordni mill-ğdid

Termini tat-Tbaħħir: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: saff 2 swiċċ ottiku 24 portijiet, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-ingrossa, bl-ingrossa, pricelist, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta