Saff 3 Ibdel 24 Port

Saff 3 Ibdel 24 Port

L-STCS3526A huwa saff 3 Ethernet swiċċ li joffri portijiet ethernet 24 10 / 100Base-TX, flimkien ma '2 forom opzjonali ta' fiber gigabit SFP jew ethernet.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STCS3526A 24 X2G Layer 3 Switching Router Deskrizzjoni:

STCS3526A huwa mod sikur u intelliġenti ta 'Saff 3 li jinkludi swiċċ tal-veloċità tal-wajer. Jadotta disinn tal-kaxxa tat-tip, u huwa saff ta' 2/3 wajer ta 'intrapriża ta' veloċità swiċċ ċentrali ta 'routing b'10 / 100M aggregazzjoni għal ċentri tad-data Carrier, farms server, wajers xawer u netwerks taż-żona metropolitana. L-STCS3526A jipprovdi 24 port ta 'l-Ethernet 10-auto-sensing u żewġ slots ta' espansjoni Gigabit għall-fibra jew ir-ram mhux obbligatorju.

Il-hardware tiegħu huwa ddisinjat biex jappoġġja l-klassifikazzjoni tal-fluss Intelliġenti 2/3/4.

Il-karatteristiċi ewlenin tas-swiċċ tar-rotta ta 'saff ta' 24X2 3, bħal lista ta 'kontroll ta' aċċess (ACL), filtrazzjoni u klassifikazzjoni QoS jġibu intelligence u sigurtà fit-tarf tan-netwerks u jippermettu applikazzjonijiet bħal streaming multimedjali f'ħin reali.

L-STCS3526A tappoġġja firxa wiesgħa ta 'protokolli Layer 2/3/4 inklużi RIPv1 / v2, OSPFv2 u PIM-SM, VRRP. Huwa meqjus bħala l-iktar punt ta 'aċċess intellettwali ewlieni tan-netwerk taż-żona, mhux biss għandu funzjonijiet ta' qlib u routing imma jinkludi wkoll funzjoni ta 'awtentikazzjoni (eż. Kontroll ta' aċċess tal-utent), protezzjoni sigura (eż. Jiddefendi l-virus u scanning), funzjoni ta 'monitoraġġ eċċ. għażla ta 'soluzzjoni ta' ħafna problemi skomdi.

Saff sħiħ tal-Wajer-Veloċità 2/3 Qlib

Il-portijiet kollha jappoġġaw il-ħruġ tal-veloċità tal-wire

Kapaċità ta 'qlib ta' 15.2 Gbps;

6.6 Mpps Layer 2/3 trażmissjoni bil-wajer.

QoS flessibbli

Appoġġ għal algoritmi ta 'skedar flessibbli tal-kju, jiġifieri Prijorità Stretta (SP), Robin Round Peżat (WRR), u SP + WRR; 8 kjuwijiet ta 'prijorità.

Appoġġ għal klassifikazzjoni tal-fluss Intelliġenti 2-7;

Appoġġ għal IEEE 802.1p, TOS, u DiffServ Code Point.

Politika Komprensiva ta 'Sigurtà

Konformità mal-IEEE 802.1x u l-Web portal, l-STCS3526A tista 'tidentifika l-utenti li jippruvaw ikollhom aċċess għan-netwerk. Tista' wkoll tipprevjeni aċċess mhux awtorizzat għan-netwerk billi torbot kwalunkwe kombinazzjoni ta 'MAC, IP, VLAN u PORT. Politiki intelliġenti kontra l-virus u l-ottimizzazzjoni tal-politika tar-rotta jistgħu jipproteġu n-netwerk kontra l-attakk minn Code Red u Worm Blaster, li jtejbu ħafna s-sigurtà tan-network tiegħek.

Modi diversifikati ta 'ġestjoni

Il-STCS3526A jappoġġja Protokoll ta 'Ġestjoni tan-Netwerk Sempliċi (SNMP), ukoll, jappoġġja Kmand Line Interface (CLI), ġestjoni tal-Web u TELNET, li ħafna jissimplifikaw il-ġestjoni tan-netwerk tagħha.


Speċifikazzjonijiet:


Deskrizzjoni tal-Karatteristika

STCS3526A

Sistema

Portijiet

24 port 10/100 Bażi-T

Slots

2 slots Gigabit SFP / TX mhux obbligatorji

Kapaċità

L-Iddajjar tal-Banda tal-Frekwenza

15G

Qlib tal-Iswiċċ

8.8Mpps

Rata ta 'Tressiq ta' Pakketti

6.6 Mpps

Tabella MAC

8K

Tabella VLAN

255

Packer Buffer

qsim 32MB

Limitu ARL ibbażat fuq il-Port

Port Tagħlim Projbit Meta Jingħeleb il-Limitu

Iva

ARP

4K

VLAN

VLAN ibbażat fuq il-port

255

IEEE 802.1q VLAN

255

SuperVLAN & Sub-VLAN

Iva

Aggregazzjoni tal-Port

Trunk

6 bagolli, 8 portijiet f'kull bagalja

Mirror

Iva

IGMP Snooping

Iva

IP / MAC / Port li torbot

Konnessjoni arbitrarja ta 'IP / MAC / Port

Iva

DHCP

Relay

Iva

Server

Iva

Limitazzjoni tar-Rata

Limitazzjoni tar-Rata bbażata fuq il-Port jew VLAN

Iva

ACL

Sa regoli 1K

IEEE 802.1p

Iva

Ġestjoni tal-Kemm

WRR

Iva

SP

Iva

Ibridi (WRR + SP)

Iva

Interface tar-Rotot

VLAN Configurable bl-Indirizz IP

32

DiffServ

Iva

Konsum tad-dawl

<>

Rotot

Rotta Statika

Iva

RIPv1 / v2

Iva

OSPFv2

Iva

Rotot ibbaŜat fuq il-politika

Iva

PIM-SM

Iva

VRRP

Iva

Ġestjoni

Trace Route

Iva

SNMP

Iva

SNMP Nassa

Iva

RMON

RMON-MIB

Iva

NMS

Kontroll ta 'Aċċess Telnet ibbażat fuq is-Subnet jew IP jew IP

Iva

Kontroll ta 'Aċċess SNMP ibbażat fuq is-Subnet jew PI

Iva

Hardware

Provvista ta 'l-enerġija (90 - 264VAC 47-63Hz, 44 - 53VDC)

Iva

Dimensjonijiet (W * D * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Temperatura

Temperatura operattiva: 0-50 ℃

Temperatura tal-ħażna: -40 ~ 70 ℃

Umdità

10% -90% mhux kondensanti


Informazzjoni dwar l-Ordni:


Mudell

Deskrizzjoni

Qawwa

STCS3526A

24 10 / 100Base-T + 2 Gigabit SFP / TX (Slots ta 'espansjoni

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, Modulu ottiku, GE-multimode-850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, Modulu ottiku, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX



Hot Tags: Saff 3 jaqilbu 24 port, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-irħis, bl-ingrossa, prezzijiet tal-prezzijiet, bi prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta