Saff 3 Swiċċ Ottiku 8 Portijiet

Saff 3 Swiċċ Ottiku 8 Portijiet

Il-STCS3800 huwa Layer 3 Full Gigabit Fiber Ethernet Swiċċ li joffri 8 GBIC slots.It huwa saff tal-wajer saff 3 swiċċ li jiġi ma Layer 2-7 swiċċjar u QOS Qawwija karatteristiċi.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STCS3800 8 Port GBIC Gigabit Layer 3 Routing Switch Deskrizzjoni:

L-STCS3800 huwa saff pur tal-gigabit saff 3 li joffri 8 port GBIC. Iż-żewġ moduli Gigabit TX GBIC

u l-moduli Gigabit GBIC FX jistgħu jiġu installati fil-qafas prinċipali.

L-Iswiċċ Ethernet Intelliġenti STCS3800 huwa linja ta 'swiċċijiet ta' grad multiplayer ta 'intrapriża. Implatti fuq il-livell ta 'aggregazzjoni, Jipprovdi servizzi siguri konverġenti għan-netwerks ta' daqs medju u ta 'kampus.

Appoġġ għall-klassifikazzjoni tal-fluss intelliġenti 2-7, l-STCS3800 joffri karatteristiċi superjuri tal-QoS multiplayer li jipprevjenu l-konġestjoni u jgħinu biex jiġi żgurat li t-traffiku tan-netwerk ikun ikklassifikat u prijoritizzat sewwa.

Integrat bis-sħiħ fil-familja Gigabit ta 'swiċċijiet ta' ChiMa, is-STCS3800 joffri prestazzjoni perfetta.


>>> Qawwa Għolja ta 'Kapaċità u Wajer-Veloċità Layer 2-4 Qlib

1. kapaċità ta 'swiċċjar ta' 16-il Gbps;

2. 11.9 Trasmissjoni ta 'Mpps;

3. Tibdil tal-Layer 2-7 ibbażat fuq Hardware.

>>> QoS intelliġenti

1. 32M buffer ta 'pakketti maqsuma u mekkaniżmu avvanzat ta' prevenzjoni tal-imblukkar tal-AL;

2. Politiki ta 'klassifikazzjoni tal-fluss b'ħafna linji definibbli mill-utenti;

3. Filtri ta 'pakketti indipendenti f'kull port għal differenzazzjoni intelliġenti tal-flussi ta' applikazzjoni;

4. Appoġġ għall-Punt tal-Kodiċi DiffServ IEEE 802.1p u DiffServ.

5. Appoġġ għal firxa wiesgħa ta 'politiki ta' filtrazzjoni ACL.


Speċifikazzjonijiet:


Deskrizzjoni

STCS3800

Sistema

Portijiet

8 GigaBit Interface Converter (GBIC) portijiet

Kapaċità

Qlib tal-Iswiċċ

16 G

Rata ta 'Tressiq ta' Pakketti

11.9 Mpps

Tabella MAC

8K

Tabella VLAN

64

Packer Buffer

Il-portijiet kollha jaqsmu buffer ta 'bdil ta' 64MB

Limitu ARL ibbażat fuq il-Port

Port Tagħlim Projbit Meta Jingħeleb il-Limitu

Iva

ARP

4K

VLAN

VLAN ibbażat fuq il-port

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN & Sub-VLAN

Iva

ACL

Sa regoli 1K

Konsum tad-dawl

<>

Hardware

Provvista ta 'l-enerġija

100-240 VAC, 47-63 Hz

Dimensjonijiet (W * D * H)

440mm X 280mm X 44.5mm

Temperatura

Temperatura operattiva: 0-50 ℃

Temperatura tal-ħażna: - 40 ~ 70 ℃

Umdità

10% -90% mhux kondensanti


>>> Informazzjoni dwar l-Ordni:


Mudell

Deskrizzjoni

Qawwa

STCS3800

8 slots ta 'GBIC

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, Modulu ottiku, GE-multimode-850nm, 550meter, modulu GBC LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, Modulu ottiku, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, modulu GBIC

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX Modulu GBIC


Hot Tags: saff 3 swiċċ ottiku 8 portijiet, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, irħas, bl-ingrossa, pricelist, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta