Layer 3 Gigabit Swiċċ 12-il Port

Layer 3 Gigabit Swiċċ 12-il Port

L-STCS4012TF huwa saff ta '3 gigabit fiber ethernet swiċċ li joffri 12-il gigabit ethernet portijiet, flimkien ma' 4 SFP gigabit fiber uplinks. Huwa intelliġenti swiċċ tas-sigurtà b'ħafna saffi li huwa ddisinjat apposta għal applikazzjonijiet ta 'sigurtà ta' netwerks ta 'sigurtà għolja.

Chat Now
Id-dettalji tal-prodott

STCS4012TF 12 Port 10/100/1000 Bażi-T + 4 Port Gigabit SFP Layer 3 Gigabit Switch Deskrizzjoni:

Il-STCS4012TF huwa swiċċ gigabit pur li joffri 12-il port ta 'Gigabit Tx, flimkien ma' 4 gigabit SFP slots combo.

Is-swiċċ intelliġenti multi-saff ta 'sigurtà STCS4012TF huwa swiċċ ta' ġenerazzjoni ġdida għal sigurtà għolja

netwerks. B'kapaċità kbira u swiċċjar ta 'prestazzjoni għolja, hija wkoll sigurtà avvanzata. Huwa l-

għażla primarja għas-saff ta 'konverġenza kontroll ta' aċċess ta 'MAN żgħar jew ta' daqs medju, jew l-aċċess

bidla għal utenti ta 'intrapriża.

Sigurtà Avvanzata:

Jappoġġja politiki komprensivi ta 'kontroll ta' aċċess ACL, inklużi: ACL ibbażat fuq l-indirizz MAC tal-utent, protokoll IP (TCP / UDP) ACL ibbażat, numru tal-port TCP ibbażat ACL, numru tal-port UDP ibbażat u bbażat fuq ħin ACL;

Jista 'jidentifika t-terminals tas-servizz legali b'VLAN-IP-MAC imqabbad; jappoġġja l-protokoll tal-kontroll tal-aċċess tal-utenti

802.1x, jipprovdi kontroll tal-port tal-utent iktar effiċjenti mill-metodu tradizzjonali; Il-funzjoni tal-limitazzjoni tal-indirizz tal-MAC tal-port tista 'tikkontrolla n-numru tal-ospitant li jidħol fil-port speċifikat

Jappoġġja l-PVLAN, joffri segregazzjoni stretta tal-port fi ħdan 802.1Q VLAN, jiżgura sigurtà għolja fuq is-servizz

operazzjoni; It-teknika tal-protezzjoni tal-CPU maqsuma tipproċessa u tiffiltra d-dejta mibgħuta lis-CPU biex tevita attakk malizzjuż; Diversi awtentikazzjonijiet għal protokolli bħal RIP, OSPF, eċċ. (Awtentifikazzjoni ta 'test sempliċi, awtentifikazzjoni MD5) biex tkun żgurata l-kontroll tal-topoloġija tar-router u tan-netwerk.

QOS flessibbli

Is-swiċċ intelliġenti multi-saff intelliġenti tas-sigurtà STCS4012TF jappoġġja QoS intelliġenti u jissodisfa d-domanda għolja tal-kwalità tas-servizz tas-servizzi bil-vuċi, vidjo u multimedjali f'ħin reali permezz ta 'teknoloġiji li ġejjin:

Prijorità bbażata fuq informazzjoni mmarkata IEEE802.1P u servizz ta 'klassifikazzjoni tal-fluss ta' ħames sigħat;

Jappoġġja l-CoS u l-ToS b'ħafna saffi bbażati fuq il-fluss biex jissodisfaw id-domanda ta 'servizz multimedjali f'ħin reali bħal konferenza bil-vidjo; Regoli ta 'klassifikazzjoni tal-fluss awto definiti b'ċirkuwitu, b'1024 regoli tal-fluss appoġġjati f'apparat wieħed; 8 ktajjen prijoritarji appoġġjati għal kull port, bil-prevenzjoni tal-konġestjoni u l-iffurmar tal-fluss;

Appoġġ komprensiv għall-protokoll tar-rotot

Is-swiċċ intelliġenti multi-saff ta 'sigurtà tas-STCS4012TF jappoġġja sett tajjeb ta' teknoloġija tar-rotta li tkopri

kważi t-teknoloġiji eżistenti kollha tar-rotta.

Jappoġġja protokolli ta 'routing unicast: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, routing statiku;

Jappoġġja protokolli ta 'routing multikast: IGMP, PIM-SM;

Jappoġġja l-protokoll ta 'riżerva tar-redundancy: VRRP.

Manutenzjoni u Kontroll Konvenjenti

Jappoġġja metodi NM bħal SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Jappoġġja BOOTP, TFTP u FTP għal aġġornament mgħaġġel tas-softwer.


Speċifikazzjonijiet:


Mudell

STCS4012TF

Sistema

Numru tal-Port

12-portijiet interfaces Gigabit TX, 4 slots Port Gigabit SFP

Qlib tal-Iswiċċ

24G

Kapaċità ta 'Pakkett' il Quddiem

17.8Mpps

Konsum tad-dawl

<>

Prestazzjoni Bażika

Tabella tal-Indirizz tal-MAC

16K

Entrati Tabella ta 'Rotot

4K

Kapaċità ta 'Riserva

32M maqsuma

Mod tat-Trażmissjoni

Aħżen bil-quddiem

Kontroll tan-Netwerk u l-Fluss

PVLAN

Iva

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 kjuwijiet ta 'prijorità għal kull port; formazzjoni tal-fluss u metodi ta 'skedar sinjuri

Metodi ta 'Dispaċċ ta' Kju

WRR, SP, WRR + SP

Konverġenza tal-Port

FE, konverġenza tal-port ta 'GE; massimu ta '32 grupp b'8 portijiet għal kull grupp

Protokolli ta 'Riforma

Unicast

Rotot Statiċi, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Itinerar tal-Politika

Iva

Rooting QoS

Iva

Num ta 'Interfaces ta' Rotot

512

Karatteristika ta 'Sigurtà

802.1X

Iva

PORTAL

Iva

STP

Iva

ACL

1K

Limitazzjoni tal-indirizz MAC

Iva

Iħeġġeġ is-Suppressjoni ta 'Strom

Iva

Protezzjoni tas-CPU

Iva

Karatteristiċi ta 'Ġestjoni

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Iva

CLI

Iva

Dimensjoni (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Ambjent tax-Xogħol

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% mingħajr kondensazzjoni

Piż

<>


Informazzjoni dwar l-Ordni:


Mudell

Deskrizzjoni

Qawwa

STCS4012TF

12-portijiet interfaces Gigabit TX, 4 slots Port Gigabit SFP

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modulu-GE-100 metri -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

Konnessjoni ottika tal-modulu ottiku SFP-GE-multimode-850nm-550meter-LC-3.3v

SP-GLX (SFP)

Modulu ottiku SFP-GE-modulu wieħed-1310nm-10 kilometri-LC konnettur ottiku-3.3v



Hot Tags: saff 3 gigabit swiċċ 12-il port, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, jixtru, bl-ingrossa, bl-ingrossa, pricelist, prezz baxx
Prodotti relatati
Inkjesta